Умови обслуговування по гарантії


Ювелірна компанія OLIVA Jewels не є виробником ювелірних виробів, тому на прикраси, представлені на сайті, поширюються гарантійні умови від виробників цих ювелірних прикрас.

Усі прикраси в OLIVA Jewels мають механічну або лазерну пробу державного зразка пробірної палати України, та проходять перевірку відділу технічного контролю - ВТК.


Виробник гарантує відповідність ювелірних виробів з вимогами ДСТУ 3527-97 «Ювелірні вироби з дорогоцінних металів» та надає гарантійне обслуговування терміном до 12 місяців з усунення прихованих недоліків, що виникли з вини виробника за умови дотримання покупцем наступних умов:


1. Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, що мають механічні пошкодження, сліди взаємодії з лужними миючими засобами, а також засобами, що містять хлор, йод та етанол, кремами та мазями, що містять ртуть та їх сполуки;

2. Для виконання гарантійного ремонту покупець повинен дотримуватись правил експлуатації ювелірних виробів. Для подання претензії щодо якості придбаного товару покупець може звернутися до продавця магазину, де був придбаний продукт, або за телефоном, вказаним на сайті OLIVA Jewels. При цьому покупець повинен мати товарний чек з датою продажу, виріб із биркою та документ, який засвідчує особу.


Щоб зберегти первинний зовнішній вигляд ювелірного виробу, слід дотримуватися правил використання та догляду за прикрасами, а саме:

* Виключити контакт виробів з кислотами або лугами, у тому числі, з миючими або миючими засобами.

* Не допускати взаємодії поверхні виробу з речовинами, що містять хлор, йод, ртуть, сірку та їх сполуки. Увага: ці речовини можуть входити до складу косметичних засобів або бути у воді басейну.

* Уникати контакту виробу з розчинниками. Наприклад, рідина для зняття лаку, засіб для видалення плям. Розчинники можуть містити деякі миючі засоби.

* Не допускати впливу відкритого вогню, високих, низьких або швидкозмінних температур на вставки та на сам виріб (сауна, солярій).

* Категорично уникати дії абразивних речовин і матеріалів, наприклад: пилка для нігтів, побутові засоби для чищення, зубна паста.

* Перешкоджати дії випромінювань (рентгенівського, радіоактивного чи ультрафіолетового).Гарантійні зобов'язання не поширюються на ювелірні прикраси, якщо було порушено умови використання та догляду за прикрасами:

* Вироби піддавалися механічним ушкодженням, внаслідок спеціальних чи випадкових дій покупця.

* Прикраси були пошкоджені через неакуратне використання або застосування не за призначенням.

* Мають пошкодження, спричинені порушенням правил догляду за ювелірними прикрасами.

* Ремонтувалися самостійно покупцем або ювеліром.Умови гарантійного обслуговування

* Ремонт ювелірних виробів здійснюється протягом 14 днів з моменту доставки на завод, де знаходиться виробництво, або довше (до 30 днів) за згодою покупця (згідно зі ст. 8 п. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»).

* Гарантійне обслуговування здійснюється за наявності чека та паспорт ювелірного виробу (бірки).

* Виробник не несе відповідальності за втрату дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння покупцем при механічних пошкодженнях виробу.