Догляд за ювелірними виробами


Для того, щоб Ваші ювелірні вироби довго зберігали привабливий вигляд, слід дотримуватися деяких нескладних правил, що дозволяють уберегти прикраси від подряпин та інших дефектів.


Несприятливі впливи довкілля


1. Під час виконання важких фізичних робіт знімайте прикраси.

2. Уникайте контакту прикрас із косметичними засобами (креми, лосьйони, парфуми тощо). При взаємодії цих засобів із прикрасами можлива зміна кольору металу та пошкодження поверхні прикраси.

3. Не допускайте контакту прикрас з миючими засобами – речовини, що входять до їх складу, можуть залишити на прикрасах плями.

4. Уникайте носіння прикрас в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання та впливу підвищених температур.


Зберігання


1. Зберігати ювелірні прикраси слід у футлярах, сухому місці.

2. Не допускайте контакту ювелірних виробів один з одним, інакше на них можуть з'явитися подряпини.


Догляд


1. Після купання у морі прикраси слід промивати прісною водою. Морська вода містить солі та йод, що несприятливо впливають на поверхню металу.

2. Прикраси слід регулярно протирати замшею, фланеллю або спеціальними ювелірними протирками. Протирання дозволить повернути прикрасі глянсовий блиск.

3. Якщо ювелірні вироби знаходяться в трохи занедбаному стані, замочіть їх на 10-15 хвилин у розчині води та миючого засобу для посуду. Після цього  їх необхідно ретельно обробити м'якою щіткою та витерти насухо м'якою тканиною.


Загальні рекомендації:


Якщо Ви хочете, щоб Ваша прикраса довго Вас радувала, знімайте її, коли Ви маєте справу з хімічними реагентами, косметичними засобами, парфумерією. Знімайте ювелірні прикраси при відвідуванні сауни, солярію, плавальних басейнів, аквапарків та інших місць, де є ризик впливу води, що містить агресивні речовини, і прямого випромінювання ультрафіолету.


Дорогі покупці, пам'ятайте, що ювелірні вироби не підлягають обміну та поверненню, крім випадків виробничої гарантії! Будьте дбайливі до своїх прикрас і вони неодмінно радуватимуть Вас своєю красою, незмінною у часі!Схожі новини